LP2992AIM5-3.3
Přehled produktu
Part Number: LP2992AIM5-3.3
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT23-5
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LP2992AIM5-3.3
Part Number LP2992AIM5-3.3 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT23-5 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 82989 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.85V @ 250mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 16V
Dodavatel zařízení Package SOT-23-5 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména LP2992AIM5-3.3TR Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA SOT-23-5 Proud - Supply (Max) 4mA
Aktuální - Quiescent (Iq) 95µA Current - Výstup 250mA
Ovládací prvky Enable Číslo základní části LP2992
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
LP2992AIM5-3.3/NOPB
LP2992AIM5-3.3/NOPB
Výrobci: N/A
Popis: IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT23-5