LP2989AIMMX-3.3
Přehled produktu
Part Number: LP2989AIMMX-3.3
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8VSSOP
  • Zpráva
Specifikace LP2989AIMMX-3.3
Part Number LP2989AIMMX-3.3 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8VSSOP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4049 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.65V @ 500mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 16V
Dodavatel zařízení Package 8-VSSOP Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 60dB (1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 8-VSSOP
Proud - Supply (Max) 9mA Aktuální - Quiescent (Iq) 175µA
Current - Výstup 500mA Ovládací prvky Enable