LP2989AIM-1.8
Přehled produktu
Part Number: LP2989AIM-1.8
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8SOIC
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
190 pcs
  • Zpráva
Specifikace LP2989AIM-1.8
Part Number LP2989AIM-1.8 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8SOIC Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 32465 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.65V @ 500mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.8V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 16V
Dodavatel zařízení Package 8-SOIC Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit Obal Tube
Paket / krabice 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 60dB (1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA 8-SOIC
Proud - Supply (Max) 9mA Aktuální - Quiescent (Iq) 175µA
Current - Výstup 500mA Ovládací prvky Enable
Číslo základní části LP2989
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
LP2989AIM-2.5
LP2989AIM-2.5
Výrobci: N/A
Popis: IC REG LINEAR 2.5V 500MA 8SOIC
Na skladě: 4810 pcs
Stažení:
RFQ
LP2989AIM-2.5/NOPB
LP2989AIM-2.5/NOPB
Výrobci: N/A
Na skladě: 64981 pcs
Stažení:
RFQ
LP2989AIM-1.8/NOPB
LP2989AIM-1.8/NOPB
Popis: IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8SOIC