LP2988AIMX-3.3
Přehled produktu
Part Number: LP2988AIMX-3.3
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8SOIC
  • Zpráva
Specifikace LP2988AIMX-3.3
Part Number LP2988AIMX-3.3 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8SOIC Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4773 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.35V @ 200mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 16V
Dodavatel zařízení Package 8-SOIC Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 65dB (1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA 8-SOIC
Proud - Supply (Max) 3.7mA Aktuální - Quiescent (Iq) 120µA
Current - Výstup 200mA Ovládací prvky Enable
Číslo základní části LP2988
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
LP2988AIMMX-5.0
LP2988AIMMX-5.0
Výrobci: N/A
Popis: IC REG LINEAR 5V 200MA 8VSSOP
Na skladě: 3973 pcs
Stažení:
RFQ
LP2988AIMX-3.3/NOPB
LP2988AIMX-3.3/NOPB
Výrobci: N/A
Popis: IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8SOIC