LP2985AIM5-3.6
Přehled produktu
Part Number: LP2985AIM5-3.6
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 3.6V 150MA SOT23-5
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LP2985AIM5-3.6
Part Number LP2985AIM5-3.6 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 3.6V 150MA SOT23-5 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 135373 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.58V @ 150mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.6V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 16V
Dodavatel zařízení Package SOT-23-5 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména 296-36263-2
LP2985AIM5-3.6TR
LP2985AIM5-3.6TR-ND
LP2985AIM536
Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.6V 150mA SOT-23-5 Proud - Supply (Max) 2.5mA
Aktuální - Quiescent (Iq) 95µA Current - Výstup 150mA