LP2985-18DBVRE4
Přehled produktu
Part Number: LP2985-18DBVRE4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LP2985-18DBVRE4
Part Number LP2985-18DBVRE4 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 257015 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.58V @ 150mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.8V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 16V
Dodavatel zařízení Package SOT-23-5 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA SOT-23-5 Proud - Supply (Max) 2.5mA
Aktuální - Quiescent (Iq) 95µA Current - Výstup 150mA