LP2982IM5X-3.3
Přehled produktu
Part Number: LP2982IM5X-3.3
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT23-5
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace LP2982IM5X-3.3
Part Number LP2982IM5X-3.3 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT23-5 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5730 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.33V @ 80mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 16V
Dodavatel zařízení Package SOT-23-5 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA SOT-23-5
Proud - Supply (Max) 1.4mA Aktuální - Quiescent (Iq) 95µA
Current - Výstup 50mA Ovládací prvky Enable