LP2981IM5X-3.6
Přehled produktu
Part Number: LP2981IM5X-3.6
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 3.6V 100MA SOT23-5
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace LP2981IM5X-3.6
Part Number LP2981IM5X-3.6 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 3.6V 100MA SOT23-5 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4434 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.37V @ 100mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.6V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 16V
Dodavatel zařízení Package SOT-23-5 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice SC-74A, SOT-753 PSRR 63dB (1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména LP2981IM5X-3.6TR Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.6V 100mA SOT-23-5 Proud - Supply (Max) 1.7mA
Aktuální - Quiescent (Iq) 95µA Current - Výstup 100mA
Ovládací prvky Enable Číslo základní části LP2981
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
LP2982AIBP-2.8
LP2982AIBP-2.8
Výrobci: N/A
Popis: IC REG LINEAR 2.8V 50MA 5USMD
Na skladě: 5763 pcs
Stažení:
RFQ
LP2981IM5X-3.6/NOPB
LP2981IM5X-3.6/NOPB
Výrobci: N/A
Popis: IC REG LINEAR 3.6V 100MA SOT23-5