LP2981IM5X-2.5
Přehled produktu
Part Number: LP2981IM5X-2.5
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 2.5V 100MA SOT23-5
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace LP2981IM5X-2.5
Part Number LP2981IM5X-2.5 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 2.5V 100MA SOT23-5 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5940 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.37V @ 100mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.5V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 16V
Dodavatel zařízení Package SOT-23-5 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice SC-74A, SOT-753 PSRR 63dB (1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména *LP2981IM5X-2.5 Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 100mA SOT-23-5 Proud - Supply (Max) 1.7mA
Aktuální - Quiescent (Iq) 95µA Current - Výstup 100mA