LP2980IM5X-4.7
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LP2980IM5X-4.7
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 4.7V 50MA SOT23-5
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace LP2980IM5X-4.7
Part Number LP2980IM5X-4.7 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 4.7V 50MA SOT23-5 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4409 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.22V @ 50mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 4.7V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 16V
Dodavatel zařízení Package SOT-23-5 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice SC-74A, SOT-753 PSRR 63dB (1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.7V 50mA SOT-23-5
Proud - Supply (Max) 1.2mA Aktuální - Quiescent (Iq) 95µA
Current - Výstup 50mA Ovládací prvky Enable