LP2951CMX-3.3
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LP2951CMX-3.3
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace LP2951CMX-3.3
Part Number LP2951CMX-3.3 Výrobce N/A
Popis IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4668 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.6V @ 100mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 30V
Dodavatel zařízení Package 8-SOIC Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Typ výstupu Adjustable (Fixed) Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména LP2951CMX-3.3TR Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 3.3V, 1.24 V ~ 29 V 100mA 8-SOIC Proud - Supply (Max) 14mA
Aktuální - Quiescent (Iq) 120µA Current - Výstup 100mA
Ovládací prvky Enable Číslo základní části LP2951
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
LP2951CN
LP2951CN
Výrobci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Popis: IC REG LIN POS ADJ 100MA 8DIP
Na skladě: 4863 pcs
Stažení: LP2951CN.pdf
RFQ
LP2951CMX-3.3/NOPB
LP2951CMX-3.3/NOPB
Výrobci: N/A
Popis: IC REG LDO 3.3V/ADJ 0.1A 8SOIC