LP2951-30DRG4
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LP2951-30DRG4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace LP2951-30DRG4
Part Number LP2951-30DRG4 Výrobce N/A
Popis IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 304741 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.6V @ 100mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 3V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 30V
Dodavatel zařízení Package 8-SOIC Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Typ výstupu Adjustable (Fixed) Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 28 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 3V, 1.235 V ~ 30 V 100mA 8-SOIC Proud - Supply (Max) 14mA
Aktuální - Quiescent (Iq) 120µA Current - Výstup 100mA