LMZM23601V3EVM
Přehled produktu
Part Number: LMZM23601V3EVM
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu EVAL MODULE FOR LMZM23601
Datasheety:
Stav RoHs Neuplatňuje se / Neuplatňuje se
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace LMZM23601V3EVM
Part Number LMZM23601V3EVM Výrobce N/A
Popis EVAL MODULE FOR LMZM23601 Stav volného vedení / RoHS Neuplatňuje se / Neuplatňuje se
Dostupné množství 2967 pcs Datový list
Napětí - Výstup 3.3V Napětí - Vstup 4 V ~ 36 V
Využívány IC / Part LMZM23601 dodávané Obsah Board(s)
Série - regulátor topologie Buck
Výstupy a Type 1, Non-Isolated Ostatní jména 296-49394
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Hlavní účel DC/DC, Step Down
Stav volného vedení / RoHS Not applicable / Not applicable Frekvence - Přepínání 750kHz
Detailní popis LMZM23601 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Current - Výstup 1A