LMZ14202HTZX/NOPB
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LMZ14202HTZX/NOPB
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu DC DC CONVERTER 5-30V 2A
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace LMZ14202HTZX/NOPB
Part Number LMZ14202HTZX/NOPB Výrobce N/A
Popis DC DC CONVERTER 5-30V 2A Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 11073 pcs Datový list
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 5 ~ 30 V
Napětí - vstup (Min) 6V Napětí - vstup (Max) 42V
Typ Non-Isolated PoL Module Dodavatel zařízení Package -
Velikost / Rozměry 0.40" L x 0.39" W x 0.18" H (10.2mm x 9.9mm x 4.6mm) Série SIMPLE SWITCHER®
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice TO-PMOD-7, Power Module
Ostatní jména 296-48601-2
LMZ14202HTZX/NOPB-ND
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours) Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce UVLO
Účinnost 97% Detailní popis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 5 ~ 30 V 2A 6V - 42V Input
Proud - výstup (Max) 2A Ovládací prvky Enable, Active High