LMZ14201HTZX/NOPB
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LMZ14201HTZX/NOPB
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu DC DC CONVERTER 5-30V 1A
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace LMZ14201HTZX/NOPB
Part Number LMZ14201HTZX/NOPB Výrobce N/A
Popis DC DC CONVERTER 5-30V 1A Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 11753 pcs Datový list
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 5 ~ 30 V Napětí - vstup (Min) 6V
Napětí - vstup (Max) 42V Typ Non-Isolated PoL Module
Velikost / Rozměry 0.40" L x 0.39" W x 0.18" H (10.2mm x 9.9mm x 4.6mm) Série SIMPLE SWITCHER®
Obal Original-Reel® Paket / krabice TO-PMOD-7, Power Module
Ostatní jména LMZ14201HTZX/NOPBDKR Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours) Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Účinnost 97% Detailní popis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 5 ~ 30 V 1A 6V - 42V Input
Proud - výstup (Max) 1A Ovládací prvky Enable, Active High