LMV7275MGX
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LMV7275MGX
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC COMP SGL 1.8V R-R INPT SC70-5
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace LMV7275MGX
Part Number LMV7275MGX Výrobce N/A
Popis IC COMP SGL 1.8V R-R INPT SC70-5 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5247 pcs Datový list
Napětí - Napájení, Single / Dual (±) 1.8 V ~ 5.5 V, ±0.9 V ~ 2.75 V Napětí - Input Offset (Max) 4mV @ 5V
Typ General Purpose Dodavatel zařízení Package SC-70-5
Série - Prodlení propagace (Max) 2.1µs
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Typ výstupu CMOS, Open-Drain, Rail-to-Rail Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Počet elementů 1 Typ montáže Surface Mount
Hystereze - Detailní popis Comparator General Purpose CMOS, Open-Drain, Rail-to-Rail SC-70-5
Proud - Klidový (Max) 14µA Proud - výstup (Typ) -
Proud - Vstupní klidový (Max) 0.01µA @ 5V CMRR, PSRR (Typ) 78dB CMRR, 80dB PSRR
Číslo základní části LMV7275
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
LMV7275MFX
LMV7275MFX
Výrobci: N/A
Popis: IC COMP SGL 1.8V R-R IN SOT23-5
Na skladě: 4361 pcs
Stažení:
RFQ
LMV7275MGX/NOPB
LMV7275MGX/NOPB
Výrobci: N/A
Popis: IC COMP SGL 1.8V R-R INPT SC70-5
Na skladě: 114228 pcs
Stažení:
RFQ
LMV7275MF/NOPB
LMV7275MF/NOPB
LMV7275MG
LMV7275MG