LMV321M7/NOPB
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LMV321M7/NOPB
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC OPAMP GP 1MHZ RRO SC70-5
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace LMV321M7/NOPB
Part Number LMV321M7/NOPB Výrobce N/A
Popis IC OPAMP GP 1MHZ RRO SC70-5 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 113773 pcs Datový list
Napětí - Napájení, Single / Dual (±) 2.7 V ~ 5.5 V, ±1.35 V ~ 2.75 V Napětí - Input Offset 1.7mV
Dodavatel zařízení Package SC-70-5 rychlost přeběhu 1 V/µs
Série - Obal Original-Reel®
Paket / krabice 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Typ výstupu Rail-to-Rail
Ostatní jména LMV321M7/NOPBDKR Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Počet okruhů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Zisk Bandwidth Product 1MHz
Detailní popis General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail SC-70-5 Proud - Supply 130µA
Aktuální - Vstupní klidový 15nA Číslo základní části LMV321
zesilovač Type General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
LMV321M5
LMV321M5
Výrobci: N/A
Popis: IC OPAMP GP 1MHZ RRO SOT23-5
Na skladě: 109665 pcs
Stažení:
RFQ
LMV321M7
LMV321M7
Výrobci: N/A
Popis: IC OPAMP GP 1MHZ RRO SC70-5