LM9076S-3.3
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LM9076S-3.3
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 3.3V 150MA DDPAK
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace LM9076S-3.3
Part Number LM9076S-3.3 Výrobce N/A
Popis IC REG LIN 3.3V 150MA DDPAK Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5921 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.25V @ 150mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 40V
Dodavatel zařízení Package DDPAK/TO-263-5 Série -
Ochranné funkce Over Temperature Obal Tube
Paket / krabice TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 60dB (120kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA DDPAK/TO-263-5
Proud - Supply (Max) 4.5mA Aktuální - Quiescent (Iq) 45µA
Current - Výstup 150mA Ovládací prvky Reset