LM78S40CN
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LM78S40CN
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK BOOST INV ADJ 16DIP
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace LM78S40CN
Part Number LM78S40CN Výrobce N/A
Dostupné množství 4125 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.25V Napětí - Výstup (Max) 40V (Switch)
Napětí - vstup (Min) 2.5V Napětí - vstup (Max) 40V
topologie Buck, Boost synchronní usměrňovač No
Dodavatel zařízení Package 16-PDIP Série -
Obal Tube Paket / krabice 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Typ výstupu Adjustable Konfigurace výstupu Positive or Negative
Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA) Počet výstupů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkce Step-Up, Step-Down
Frekvence - Přepínání 100Hz ~ 100kHz Detailní popis Buck, Boost Switching Regulator IC Positive or Negative Adjustable 1.25V 1 Output 1.5A (Switch) 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Current - Výstup 1.5A (Switch) Číslo základní části LM78S40