LM46002QPWPRQ1
Přehled produktu
Part Number: LM46002QPWPRQ1
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK ADJ 2A SYNC 16HTSSOP
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LM46002QPWPRQ1
Part Number LM46002QPWPRQ1 Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK ADJ 2A SYNC 16HTSSOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 29092 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 1V Napětí - Výstup (Max) 28V
Napětí - vstup (Min) 3.5V Napětí - vstup (Max) 60V
topologie Buck synchronní usměrňovač Yes
Dodavatel zařízení Package 16-HTSSOP Série Automotive, AEC-Q100, SIMPLE SWITCHER®
Obal Original-Reel® Paket / krabice 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Typ výstupu Adjustable Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména 296-42676-6 Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet výstupů 1 Typ montáže Surface Mount
Funkce Step-Down Frekvence - Přepínání 200kHz ~ 2.2MHz
Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1V 1 Output 2A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Current - Výstup 2A