LM43600QPWPRQ1
Přehled produktu
Part Number: LM43600QPWPRQ1
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK ADJ 0.5A SYNC 16SSOP
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LM43600QPWPRQ1
Part Number LM43600QPWPRQ1 Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK ADJ 0.5A SYNC 16SSOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 41665 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 1V Napětí - Výstup (Max) 28V
Napětí - vstup (Min) 3.5V Napětí - vstup (Max) 36V
topologie Buck synchronní usměrňovač Yes
Dodavatel zařízení Package 16-HTSSOP Série Automotive, AEC-Q100, SIMPLE SWITCHER®
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Typ výstupu Adjustable Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména 296-42505-1 Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet výstupů 1 Typ montáže Surface Mount
Funkce Step-Down Frekvence - Přepínání 200kHz ~ 2.2MHz
Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1V 1 Output 500mA 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Current - Výstup 500mA