LM4140CCM-2.5
Přehled produktu
Part Number: LM4140CCM-2.5
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace LM4140CCM-2.5
Part Number LM4140CCM-2.5 Výrobce N/A
Popis IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 17352 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.5V Napětí - Vstup 1.8 V ~ 5.5 V
Tolerance ±0.1% teplotní koeficient 10ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 8-SOIC Série -
Typové označení Series Obal Tube
Paket / krabice 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Typ výstupu Fixed
Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA) Hluk - 10 Hz až 10 kHz -
Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz 2.2µVp-p Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Series Voltage Reference IC ±0.1% 8mA 8-SOIC Proud - Supply 375µA
Current - Výstup 8mA Číslo základní části LM4140