LM4132DMFX-1.8
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LM4132DMFX-1.8
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace LM4132DMFX-1.8
Part Number LM4132DMFX-1.8 Výrobce N/A
Popis IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5121 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.8V Napětí - Vstup 2.2 V ~ 5.5 V
Tolerance ±0.4% teplotní koeficient 20ppm/°C
Dodavatel zařízení Package SOT-23-5 Série -
Typové označení Series Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice SC-74A, SOT-753 Typ výstupu Fixed
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Hluk - 10 Hz až 10 kHz -
Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz 170µVp-p Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Series Voltage Reference IC ±0.4% 20mA SOT-23-5 Proud - Supply 100µA
Current - Výstup 20mA Číslo základní části LM4132
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
LM4132DMF-3.0
LM4132DMF-3.0
Výrobci: N/A
Popis: IC VREF SERIES 3V SOT23-5
Na skladě: 5369 pcs
Stažení:
RFQ
LM4132DMFX-1.8/NOPB
LM4132DMFX-1.8/NOPB
Výrobci: N/A
Popis: IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5