LM4132CMFX-3.3
Přehled produktu
Part Number: LM4132CMFX-3.3
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5
  • Zpráva
Specifikace LM4132CMFX-3.3
Part Number LM4132CMFX-3.3 Výrobce N/A
Popis IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5864 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V Napětí - Vstup 3.7 V ~ 5.5 V
Tolerance ±0.2% teplotní koeficient 20ppm/°C
Dodavatel zařízení Package SOT-23-5 Série -
Typové označení Series Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice SC-74A, SOT-753 Typ výstupu Fixed
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Hluk - 10 Hz až 10 kHz -
Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz 310µVp-p Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Series Voltage Reference IC ±0.2% 20mA SOT-23-5 Proud - Supply 100µA
Current - Výstup 20mA Číslo základní části LM4132