LM4132CMF-3.3
Přehled produktu
Part Number: LM4132CMF-3.3
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5
  • Zpráva
Specifikace LM4132CMF-3.3
Part Number LM4132CMF-3.3 Výrobce N/A
Popis IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5544 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V Napětí - Vstup 3.7 V ~ 5.5 V
Tolerance ±0.2% teplotní koeficient 20ppm/°C
Dodavatel zařízení Package SOT-23-5 Série -
Typové označení Series Obal Original-Reel®
Paket / krabice SC-74A, SOT-753 Typ výstupu Fixed
Ostatní jména LM4132CMF-3.3DKR
LM4132CMF33
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Hluk - 10 Hz až 10 kHz - Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz 310µVp-p
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis Series Voltage Reference IC ±0.2% 20mA SOT-23-5
Proud - Supply 100µA Current - Výstup 20mA