LM4128DMFX-1.8
Přehled produktu
Part Number: LM4128DMFX-1.8
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5
  • Zpráva
Specifikace LM4128DMFX-1.8
Part Number LM4128DMFX-1.8 Výrobce N/A
Popis IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4879 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.8V Napětí - Vstup 2.2 V ~ 5.5 V
Tolerance ±1% teplotní koeficient 100ppm/°C
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Hluk - 10 Hz až 10 kHz -
Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz 170µVp-p Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Series Voltage Reference IC ±1% 20mA SOT-23-5 Proud - Supply 100µA
Current - Výstup 20mA Číslo základní části LM4128