LM4128CMFX-2.5
Přehled produktu
Part Number: LM4128CMFX-2.5
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5
  • Zpráva
Specifikace LM4128CMFX-2.5
Part Number LM4128CMFX-2.5 Výrobce N/A
Popis IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4192 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.5V Napětí - Vstup 2.9 V ~ 5.5 V
Tolerance ±0.5% teplotní koeficient 100ppm/°C
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Hluk - 10 Hz až 10 kHz -
Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz 275µVp-p Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Series Voltage Reference IC ±0.5% 20mA SOT-23-5 Proud - Supply 100µA
Current - Výstup 20mA Číslo základní části LM4128
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
LM4128CMFX-4.1
LM4128CMFX-4.1
Výrobci: N/A
Popis: IC VREF SERIES 4.096V SOT23-5
Na skladě: 5845 pcs
Stažení:
RFQ
LM4128CMFX-2.5/NOPB
LM4128CMFX-2.5/NOPB
Výrobci: N/A
Popis: IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5