LM4120IM5-2.5
Přehled produktu
Part Number: LM4120IM5-2.5
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LM4120IM5-2.5
Part Number LM4120IM5-2.5 Výrobce N/A
Popis IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 92559 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.5V Napětí - Vstup 2 V ~ 12 V
Tolerance ±0.5% teplotní koeficient 50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package SOT-23-5 Série -
Typové označení Series Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice SC-74A, SOT-753 Typ výstupu Fixed
Ostatní jména LM4120IM5-2.5TR Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Hluk - 10 Hz až 10 kHz 36µVp-p Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz 20µVp-p
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis Series Voltage Reference IC ±0.5% 5mA SOT-23-5
Proud - Supply 275µA Current - Výstup 5mA