LM4041C12IDBZR
Přehled produktu
Part Number: LM4041C12IDBZR
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC VREF SHUNT 1.225V SOT23
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LM4041C12IDBZR
Part Number LM4041C12IDBZR Výrobce N/A
Popis IC VREF SHUNT 1.225V SOT23 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 144403 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.225V Napětí - Vstup -
Tolerance ±0.5% teplotní koeficient 100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package SOT-23-3 Série -
Typové označení Shunt Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Typ výstupu Fixed
Ostatní jména 296-20916-1 Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Hluk - 10 Hz až 10 kHz 20µVrms Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz -
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 12mA SOT-23-3 Proud - Supply -
Current - Výstup 12mA Proud - Cathode 80µA