LM4040DIM3-2.5
Přehled produktu
Part Number: LM4040DIM3-2.5
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace LM4040DIM3-2.5
Part Number LM4040DIM3-2.5 Výrobce N/A
Popis IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 114540 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.5V Napětí - Vstup -
Tolerance ±1% teplotní koeficient 150ppm/°C
Dodavatel zařízení Package SOT-23-3 Série -
Typové označení Shunt Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Typ výstupu Fixed
Ostatní jména LM4040DIM3-2.5CT Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Hluk - 10 Hz až 10 kHz 35µVrms Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz -
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis Shunt Voltage Reference IC ±1% 15mA SOT-23-3
Proud - Supply - Current - Výstup 15mA
Proud - Cathode 70µA Číslo základní části LM4040
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
LM4040DEX3-4.1+T
LM4040DEX3-4.1+T
Výrobci: Maxim Integrated
Popis: IC VREF SHUNT 4.096V SC70
Na skladě: 4356 pcs
Stažení: LM4040DEX3-4.1+T.pdf
RFQ
LM4040DIM3-3.0+T
LM4040DIM3-3.0+T
Výrobci: Maxim Integrated
Popis: IC VREF SHUNT 3V SOT23-3
Na skladě: 72687 pcs
Stažení: LM4040DIM3-3.0+T.pdf
RFQ
LM4040DIM3-2.5+T
LM4040DIM3-2.5+T
Popis: IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
Stažení: LM4040DIM3-2.5+T.pdf
LM4040DIM3-2.5/NOPB
LM4040DIM3-2.5/NOPB
Výrobci: N/A