LM4040D25IDBZRG4
Přehled produktu
Part Number: LM4040D25IDBZRG4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LM4040D25IDBZRG4
Part Number LM4040D25IDBZRG4 Výrobce N/A
Popis IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 208723 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.5V Napětí - Vstup -
Tolerance ±1% teplotní koeficient 150ppm/°C
Dodavatel zařízení Package SOT-23-3 Série -
Typové označení Shunt Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Typ výstupu Fixed
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) Hluk - 10 Hz až 10 kHz 35µVrms
Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz - Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Shunt Voltage Reference IC ±1% 15mA SOT-23-3
Proud - Supply - Current - Výstup 15mA