LM4040D10ILPRE3
Přehled produktu
Part Number: LM4040D10ILPRE3
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC VREF SHUNT 10V TO92-3
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace LM4040D10ILPRE3
Part Number LM4040D10ILPRE3 Výrobce N/A
Popis IC VREF SHUNT 10V TO92-3 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4642 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 10V Napětí - Vstup -
Tolerance ±1% teplotní koeficient 150ppm/°C
Dodavatel zařízení Package TO-92-3 Série -
Typové označení Shunt Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) Typ výstupu Fixed
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) Hluk - 10 Hz až 10 kHz 180µVrms
Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz - Typ montáže Through Hole
Detailní popis Shunt Voltage Reference IC ±1% 15mA TO-92-3 Proud - Supply -
Current - Výstup 15mA Proud - Cathode 135µA
Číslo základní části LM4040D10
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
LM4040D20IDBZR
LM4040D20IDBZR
Výrobci: N/A
Popis: IC VREF SHUNT 2.048V SOT23
Na skladě: 264752 pcs
Stažení:
RFQ
LM4040D10ILPR
LM4040D10ILPR
Výrobci: N/A
Popis: IC VREF SHUNT 10V TO92-3