LM4040CIZ-2.5
Přehled produktu
Part Number: LM4040CIZ-2.5
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace LM4040CIZ-2.5
Part Number LM4040CIZ-2.5 Výrobce N/A
Popis IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5087 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.5V Napětí - Vstup -
Tolerance ±0.5% teplotní koeficient 100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package TO-92-3 Série -
Typové označení Shunt Obal Bulk
Paket / krabice TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Typ výstupu Fixed
Ostatní jména *LM4040CIZ-2.5 Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Hluk - 10 Hz až 10 kHz 35µVrms Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA TO-92-3
Proud - Supply - Current - Výstup 15mA
Proud - Cathode 65µA Číslo základní části LM4040
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
LM4040CIZ-2.5/NOPB
LM4040CIZ-2.5/NOPB
Výrobci: N/A
Popis: IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3