LM4040CIM3-2.5
Přehled produktu
Part Number: LM4040CIM3-2.5
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace LM4040CIM3-2.5
Part Number LM4040CIM3-2.5 Výrobce N/A
Popis IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 83355 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.5V Napětí - Vstup -
Tolerance ±0.5% teplotní koeficient 100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package SOT-23-3 Série -
Typové označení Shunt Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Typ výstupu Fixed
Ostatní jména LM4040CIM3-2.5CT Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Hluk - 10 Hz až 10 kHz 35µVrms Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz -
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SOT-23-3
Proud - Supply - Current - Výstup 15mA