LM4040C10IDCKR
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LM4040C10IDCKR
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC VREF SHUNT 10V SC70
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LM4040C10IDCKR
Part Number LM4040C10IDCKR Výrobce N/A
Popis IC VREF SHUNT 10V SC70 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 162659 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 10V Napětí - Vstup -
Tolerance ±0.5% teplotní koeficient 100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package SC-70-5 Série -
Typové označení Shunt Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Typ výstupu Fixed
Ostatní jména 296-20883-2
LM4040C10IDCKRG4
LM4040C10IDCKRG4-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Hluk - 10 Hz až 10 kHz 180µVrms Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz -
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SC-70-5 Proud - Supply -
Current - Výstup 15mA Proud - Cathode 125µA