LM3940LDX-3.3
Přehled produktu
Part Number: LM3940LDX-3.3
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 1A 8WSON
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace LM3940LDX-3.3
Part Number LM3940LDX-3.3 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 3.3V 1A 8WSON Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5519 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.2V @ 100mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 7.5V
Dodavatel zařízení Package 8-WSON (4x4) Série -
Ochranné funkce Over Temperature, Short Circuit Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 8-WDFN Exposed Pad PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A 8-WSON (4x4)
Current - Výstup 1A Ovládací prvky -