LM3704YCMMX-232
Přehled produktu
Part Number: LM3704YCMMX-232
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC MPU SUPERVISOR 10MSOP
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace LM3704YCMMX-232
Part Number LM3704YCMMX-232 Výrobce N/A
Popis IC MPU SUPERVISOR 10MSOP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4367 pcs Datový list
Napětí - Práh 2.32V Typ Simple Reset/Power-On Reset
Dodavatel zařízení Package 10-VSSOP Série -
resetování Prodleva 140 ms Minimum resetovat Active Low
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Výstup Open Drain or Open Collector Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TJ)