LM3677LE-1.8EV
Přehled produktu
Part Number: LM3677LE-1.8EV
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu BOARD EVAL FOR LM3677LE-1.8
Datasheety:
Stav RoHs Neuplatňuje se / Neuplatňuje se
Stav zásob 809 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 809 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace LM3677LE-1.8EV
Part Number LM3677LE-1.8EV Výrobce N/A
Popis BOARD EVAL FOR LM3677LE-1.8 Stav volného vedení / RoHS Neuplatňuje se / Neuplatňuje se
Dostupné množství 809 pcs Datový list
Napětí - Výstup 1.8V Napětí - Vstup 2.7 V ~ 5.5 V
Využívány IC / Part LM3677 dodávané Obsah Board(s)
Série - regulátor topologie Buck
Výstupy a Type 1, Non-Isolated Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Hlavní účel DC/DC, Step Down Stav volného vedení / RoHS Not applicable / Not applicable
Frekvence - Přepínání 3MHz Detailní popis LM3677 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Current - Výstup 600mA Type Board Fully Populated