LM3676SD-1.8
Přehled produktu
Part Number: LM3676SD-1.8
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 1.8V 0.6A SYNC 8WSON
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace LM3676SD-1.8
Part Number LM3676SD-1.8 Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK 1.8V 0.6A SYNC 8WSON Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5123 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.8V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Min) 2.9V Napětí - vstup (Max) 5.5V
topologie Buck synchronní usměrňovač Yes
Dodavatel zařízení Package 8-WSON (3x3) Série -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 8-WFDFN Exposed Pad
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména LM3676SD-1.8TR Provozní teplota -30°C ~ 85°C (TA)
Počet výstupů 1 Typ montáže Surface Mount
Funkce Step-Down Frekvence - Přepínání 2MHz
Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 600mA 8-WFDFN Exposed Pad Current - Výstup 600mA