LM3671MF-1.875
Přehled produktu
Part Number: LM3671MF-1.875
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 1.875V 0.6A SOT23
  • Zpráva
Specifikace LM3671MF-1.875
Part Number LM3671MF-1.875 Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK 1.875V 0.6A SOT23 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5558 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.875V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Min) 2.7V Napětí - vstup (Max) 5.5V
topologie Buck synchronní usměrňovač Yes
Dodavatel zařízení Package SOT-23-5 Série -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice SC-74A, SOT-753
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména LM3671MF-1.875TR Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet výstupů 1 Typ montáže Surface Mount
Funkce Step-Down Frekvence - Přepínání 2MHz
Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.875V 1 Output 600mA SC-74A, SOT-753 Current - Výstup 600mA