LM3668SD-3.3EV
Přehled produktu
Part Number: LM3668SD-3.3EV
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu BOARD EVAL LM3668 3.3V
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace LM3668SD-3.3EV
Part Number LM3668SD-3.3EV Výrobce N/A
Popis BOARD EVAL LM3668 3.3V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5891 pcs Datový list
Napětí - Výstup 3.3V Napětí - Vstup 2.5 V ~ 5.5 V
Využívány IC / Part LM3668 dodávané Obsah Board(s)
Série - regulátor topologie Buck-Boost
Výstupy a Type 1, Non-Isolated Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Hlavní účel DC/DC, Step Up or Down Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Current - Výstup 1A Type Board Fully Populated