LM3622MX-8.2
Přehled produktu
Part Number: LM3622MX-8.2
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC CTRLR LI-ION BATT CHRG 8-SOIC
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace LM3622MX-8.2
Part Number LM3622MX-8.2 Výrobce N/A
Popis IC CTRLR LI-ION BATT CHRG 8-SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5013 pcs Datový list
Napětí - Napájení (Max) 24V Dodavatel zařízení Package 8-SOIC
Série - Programovatelné funkce -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ostatní jména *LM3622MX-8.2 Provozní teplota -20°C ~ 70°C (TA)
Počet článků 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhraní -
Ochrana proti poruchám - Detailní popis Charger IC Lithium Ion 8-SOIC
Aktuální - nabíjení Constant Nabíjecí proud - Max -
Napětí akumulátoru 8.2V Chemie baterie Lithium Ion