LM3502SQ-16
Přehled produktu
Part Number: LM3502SQ-16
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC LED DRIVER RGLTR DIM 16WQFN
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace LM3502SQ-16
Part Number LM3502SQ-16 Výrobce N/A
Dostupné množství 5673 pcs Datový list
Napětí - Napájení (Min) 2.5V Napětí - Napájení (Max) 5.5V
Napětí - Výstup 16V Typ DC DC Regulator
topologie Step-Up (Boost) Dodavatel zařízení Package 16-WQFN (4x4)
Série - Obal Original-Reel®
Paket / krabice 16-WFQFN Exposed Pad Ostatní jména LM3502SQ-16DKR
LM3502SQ16
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet výstupů 2
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vnitřní Switch (y) Yes
Frekvence 1MHz stmívání PWM
Detailní popis LED Driver IC 2 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 400mA (Switch) 16-WQFN (4x4) Aktuální - Výstup / Channel 400mA (Switch)