LM3480IM3X-3.3
Přehled produktu
Part Number: LM3480IM3X-3.3
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-3
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LM3480IM3X-3.3
Part Number LM3480IM3X-3.3 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-3 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 109182 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 1.2V @ 100mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 30V
Dodavatel zařízení Package SOT-23-3 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména LM3480IM3X-3.3TR Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA SOT-23-3 Aktuální - Quiescent (Iq) 2mA
Current - Výstup 100mA Ovládací prvky -