LM3420M5-4.2
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LM3420M5-4.2
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC CTRLR LIION BAT CHRG SOT23-5
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace LM3420M5-4.2
Part Number LM3420M5-4.2 Výrobce N/A
Dostupné množství 5484 pcs Datový list
Napětí - Napájení (Max) 20V Dodavatel zařízení Package SOT-23-5
Série - Programovatelné funkce -
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice SC-74A, SOT-753
Ostatní jména *LM3420M5-4.2
LM3420M5-4.2CT
LM3420M542
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet článků 1 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Rozhraní -
Ochrana proti poruchám - Detailní popis Charger IC Lithium Ion SOT-23-5
Aktuální - nabíjení - Nabíjecí proud - Max -
Napětí akumulátoru 4.2V Chemie baterie Lithium Ion