LM3352MTCX-2.5
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LM3352MTCX-2.5
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG SWITCHD CAP 2.5V 16TSSOP
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace LM3352MTCX-2.5
Part Number LM3352MTCX-2.5 Výrobce N/A
Popis IC REG SWITCHD CAP 2.5V 16TSSOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4901 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.5V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Min) 2.5V Napětí - vstup (Max) 5.5V
topologie Charge Pump synchronní usměrňovač No
Dodavatel zařízení Package 16-TSSOP Série -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména *LM3352MTCX-2.5 Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet výstupů 1 Typ montáže Surface Mount
Funkce Step-Up/Step-Down Frekvence - Přepínání 1MHz
Detailní popis Charge Pump Switching Regulator IC Positive Fixed 2.5V 1 Output 200mA 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Current - Výstup 200mA