LM2940LD-12
Přehled produktu
Part Number: LM2940LD-12
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 12V 1A 8WSON
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LM2940LD-12
Part Number LM2940LD-12 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 12V 1A 8WSON Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 84514 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 1V @ 1A Napětí - Výstup (Min / Fix) 12V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 26V
Dodavatel zařízení Package 8-WSON (4x4) Série -
Paket / krabice 8-WDFN Exposed Pad PSRR 66dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména 296-36326-2
LM2940LD-12TR
LM2940LD-12TR-ND
LM2940LD12
Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 1A 8-WSON (4x4) Proud - Supply (Max) 15mA
Aktuální - Quiescent (Iq) 10mA Current - Výstup 1A