LM2937IMPX-3.3
Přehled produktu
Part Number: LM2937IMPX-3.3
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 3.3V 400MA SOT223-4
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LM2937IMPX-3.3
Part Number LM2937IMPX-3.3 Výrobce N/A
Popis IC REG LIN 3.3V 400MA SOT223-4 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 85232 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 1V @ 50mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 26V
Dodavatel zařízení Package SOT-223-4 Série -
Ochranné funkce Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména LM2937IMPX-3.3TR Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 400mA SOT-223-4 Proud - Supply (Max) 1.25A
Aktuální - Quiescent (Iq) 2mA Current - Výstup 400mA
Ovládací prvky - Číslo základní části LM2937
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
LM2937IMPX-2.5
LM2937IMPX-2.5
Výrobci: N/A
Popis: IC REG LIN 2.5V 400MA SOT223-4
Na skladě: 4099 pcs
Stažení:
RFQ
LM2937IMPX-15/NOPB
LM2937IMPX-15/NOPB
Výrobci: N/A
Popis: IC REG LINEAR 15V 400MA SOT223-4
Na skladě: 73360 pcs
Stažení:
RFQ
LM2937IMPX-3.3/NOPB
LM2937IMPX-3.3/NOPB
Popis: IC REG LIN 3.3V 400MA SOT223-4