LM2936MX-3.3
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LM2936MX-3.3
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8SOIC
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace LM2936MX-3.3
Part Number LM2936MX-3.3 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8SOIC Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4207 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.2V @ 50mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 40V
Dodavatel zařízení Package 8-SOIC Série -
Ochranné funkce Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 60dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména LM2936MX-3.3TR Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA 8-SOIC Proud - Supply (Max) 2.5mA
Aktuální - Quiescent (Iq) 15µA Current - Výstup 50mA