LM2936DT-3.3
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LM2936DT-3.3
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 50MA TO252-3
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace LM2936DT-3.3
Part Number LM2936DT-3.3 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 3.3V 50MA TO252-3 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4212 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.2V @ 50mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 40V
Dodavatel zařízení Package TO-252-3 Série -
Ochranné funkce Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Obal Tube
Paket / krabice TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 60dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA TO-252-3
Proud - Supply (Max) 2.5mA Aktuální - Quiescent (Iq) 15µA
Current - Výstup 50mA Ovládací prvky -
Číslo základní části LM2936
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
LM2936DT-3.0
LM2936DT-3.0
Výrobci: N/A
Popis: IC REG LINEAR 3V 50MA TO252-3
Na skladě: 4682 pcs
Stažení:
RFQ
LM2936DT-3.3/NOPB
LM2936DT-3.3/NOPB
Výrobci: N/A
Popis: IC REG LINEAR 3.3V 50MA TO252-3